Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kiírod magadból a fájdalmai...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Ha kiírod magadból a fájdalmaidat papírra, és erőt kérsz a Jó Istentől, hogy elviseljed a gondokat bajokat, (hogy szűnjenek meg a problémáid, amelyeket a sors rád mért), mit tennél a levéllel, hogy más kezébe ne kerüljön?

Figyelt kérdés

Elégetnéd (mondjuk a kazánban)? Eldobnád valahol, ahol senki sem jár? Mi a legjobb megoldás, hogy úgy érezzed eljutottak hozzá a gondolataid?


Azt mondják mások, hogy a legjobb gyógyír a léleknek, ha kiírod a fájdalmakat. Valóban segít?

Felnőtt voltam amikor megkereszteltek. Elég depressziós alkat vagyok.

Nem neveltek Istenhívőnek, de hiszek benne. Sajnos nem olyan erővel hiszek benne, mint ahogyan azt kellene. Elfelejtek imádkozni hozzá. Biztosan minden nap kellene. Nem csak a bajban kellene segítséget kérnem Tőle.

Csodálom az olyan embereket, akik mélyen hisznek benne, de nem erőszakoskodnak másokkal, hogy (mint én is) mélyen vallásos legyek. Szerintem azt gyerekkorban nevelik bele az emberbe.


2017. ápr. 2. 14:02
 1/1 A kérdező kommentje:

Tudom a probléma nem úgy szűnik meg, hogy Kéred a Jó Istent és ripsz-ropsz nincs probléma. Csak önmagad által szűnik meg a probléma. De ha egyedül vagy és gyereked sincs, akkor kitől kérjek segítséget?

Anyukám és a bátyám is meghaltak, Apu nyolcvannégy éves, eléggé egyedül vagyok a világban. Az unokatesók sem érnek rá velem foglalkozni, mert mindegyiknek megvan a maga baja. Kettő rokonom van akivel tartom a kapcsolatot. De legtöbbször én hallgatom őket végig és az én problémám kibeszéletlen marad.

Gyógyszereket szedek a depressziómra, de azok nem segítenek. Csak jönnek a gondolatok a pszichiáter szerint a betegségből adódóan. Hormonális probléma is áll a háttérben. Huszonhét éves korom óta pajzsmirigy-túlműködésem van. Meghizlaltak (szó szerint) egy gyógyszerrel és tíz évig cipeltem a súlyfölösleget. Száznégy kiló voltam, lefogytam hetven kilóra és hízni nem tudok. Csak adják a gyógyszereket a probléma pedig marad.

2017. ápr. 2. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!