Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ül a Magyar Posta...

Öreg laci kérdése:

Miért ül a Magyar Posta hetekig a külföldről rendelt és időben megérkezett csomagokon?

Figyelt kérdés
Az eBay -en megrendelt cuccokat a kínai szállító még aznap postázta. A Nemzetközi Elosztó továbbította a Magyar Postának. A feladás február 16. Azóta minden nap zaklatom a kézbesítőt. Az indokolatlan csomagvisszatartás miatt kártérítési igényt fogok benyújtani, és behajtó céggel fogom behajtatni. Mondjuk, a vételi értékek tízszeresét.
2017. ápr. 2. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ülnek a csomagon. Simán lehetséges, hogy valamelyik alkalmazottjuk lenyúlta.

Egyszer, csak egyszer rendeltem külföldről valamit, és sima leveles feladást kértem, ragszám nélkül. Mondanom sem kell, azonnal el is lopták a magyar postán.

2017. ápr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a vámos átvizsgálás miatt ül rajta a NAV,a postának édesmindegy hogy kell-e vámot fizetni a csomag miatt,legszívesebben azonnal kiszórnák az összeset.Miért lenne érdeke hogy amikor beérkezik naponta X ezer külföldi csomag akkor azokat beszórnák egy kisebb stadion méretű raktárba tízezerszámra és le se szarnák-és ugyanez minden nap-és mindig csak azokat dogoznák fel ami már több hete/hónapja van náluk és már tényleg perek ezrei várnának rájuk a késések miatt?
2017. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!