Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk, ti járnátok egy ilyen...

Fiúk, ti járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmről van szó. 170 cm magas, homokóra alakú lány, barna hajjal és szemmel. Szereti a motorokat, autókat és általános iskolás korában már középiskolás csapatban játszott. Nagyon-nagyon szép és okos is. Ha kell bárkivel szembe száll, hogy megvédje a barátait és saját magát. De egy hibája van, hogy nincs önbizalma... Ti járnátok vele?

2017. ápr. 3. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Így ezt azért nagyon nehéz megmondani.

Inkább legyen az a kérdés, hogy szeretnék e egy önbizalomhiányos lánnyal járni? Persze miért is ne. Nincsen abba semmi komoly.

Mondjuk kort nem írtál, így lehat akár 40-is, de azért leírom én 17/F vagyok :D

2017. ápr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő most 15 éves
2017. ápr. 3. 16:41
 3/9 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha tetszik nekem, mert ugye a szépség relatív és a belseje is jó akkor igen, mondjuk remélem max 5 cmert nő még vagy max 10et, szeretem a magas lányokat, de ő meg lehet a magas srácokat, az 5-10cm növést azért mondtam, mert átlagos magasságú vagyok, 175 körül :/

Mit sportol amúgy? Mert azt nem írtad le, csak azt hogy játszott :D Habár nem mintha számítana, de gondolom röplabda vagy kézilabda :)

18F

2017. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, járnék veled.
2017. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es most egy ideje tornára jár
2017. ápr. 3. 20:34
 7/9 A kérdező kommentje:
Torna előtt lány focit játszott
2017. ápr. 3. 20:48
 8/9 anonim ***** válasza:

A valaszom nem valtozott semmi rosszat nem mondtal rola szoval ezek alapjan nem tunik rossznak de mint mondtam ismernem kene hogy pontosabb valaszt adjak.

Szeretem a barna hahat es szemet es a magas lanyokat hosszu combokkal, mivel ezeknek megfelel igy mondtam azt hogy igen.

Autokert annyira nem vagyok oda viszont a motorokert elek halok, keressen valakit a kozeleben biztosra veszem hogy van jelentkezo :d

2017. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja mert ez amúgy hirdetés volt?:D Azthittem csak véleménykutatás.
2017. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!