Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S:O:S! Valaki letudná nekem...

S:O:S! Valaki letudná nekem ezt angolra fordítani?

Figyelt kérdés

Kedves Jean!

Hogy vagy? Januárba elmentem Párizsba , repülővel.A repülőtérre taxival mentem.3*** szállodában szálltam meg.Meglátogattam a Louvre-t ,de nem mentem színházba.Az idő nem volt szép,esett az eső.Ettem francia élteleket .PL.:csigát.Nagyon szép kirándulás volt.

Üdvözlettel:xoxo

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget,örök hálám Neki. :) ♥



2017. ápr. 3. 18:01
 1/3 anonim válasza:
45%

Dear Jean!

How are you? I have visited Paris in January,by airplane. To the airport, I went by taxi. I have stayed in a 3 star hotel. I have visited the Louvre, but I did not go to theatre. The weather was not nice, it have rained. I have eaten french foods, eg. snails. It was a nice journey.


Yours sincerely/faithfully ...

na ez a formális, de összevonhatod a have-ket I've-nak meg didn't-nek

aztán az igeidőkkel én a mai napig nem vagyok tiztába, felsőfokú ide vagy oda, csak beszelni tudok, de azt nagyon :DD

2017. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nagyon Szépen! :)
2017. ápr. 3. 22:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Uhh, kedves első válaszoló, tényleg nem vagy tisztában az igeidőkkel, de ha ezt te is tudod, akkor miért adsz rossz megoldást a kérdezőnek? :/

Nem állítom, hogy ez garantáltan hibátlan, de annál biztos jobb:



Dear Jean!

How are you? In January I travelled to Paris by plane. I went to the airport by taxi. I stayed in a three-star hotel. I visited the Louvre, but I didn't went to theatre. The weather was not nice, it was raining. I ate French food, for example snail. It was a wonderful journey!

Love,

....[neved]

2017. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!