Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fesztivál jegyet el lehet...

Fesztivál jegyet el lehet "csak úgy" adni?

Figyelt kérdés

Nem von maga után semmilyen "következményt"? Mert felraktam a fesztiválbérletemet jófogásra, de valószínűleg egy valótlan ember írogat rá, és ost félek hátha valamilyen rendőrségi próbavásárlás stb. mert ezeket nem lehet így eladni...(tudom, sok krimi)

Na de a lényeg hogy eladhatom ezt csak így?



2017. ápr. 3. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudtommal igen, hiszen az vásárlás után a te tulajdonod képezi, és azt csinálsz vele amit akarsz. Szerintem a rendőrségnek vagy akárkinek van (lenne) jobb dolga is ilyeneknél. :D Bár nemtudom hogy érted ezt a valótlan embert, azért csak óvatosan.
2017. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát valószínűleg nem a rendőrök állnak a dolog mögött :D A jegyedet pedig simán eladhatod, de ha gyanúsnak érzed az alakot, akkor talán jobb lenne megvárni egy másik érdeklődőt
2017. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!