Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit Tegyek? Tmobile tartozésom...

VIlmos355 kérdése:

Mit Tegyek? Tmobile tartozésom van. Kiszolgáltatott Helyzet! ( Nem Végezhetek fizikai munkát és nem alkalmaznak sehol)

Figyelt kérdés
23 éves vagyok eladó a végzettségem(Itt is van fizikai munka) . Nem alkalmaznak pszhihiátriai gondok miatt az előző munkahelyen lassan dolgoztam és megállapitották hogy nem végezhetek fizikai munkát de nem tudok elhelyezkedni sehol máshol mert béna vagyok, amiatt hogy gyermekkorom óta diszgráfiám van irászavar meg kézügyességem nulla. Munkanélkülit nem kapok mert nincs egy év munkaviszonyom. viszont van Tmobile tartozásom amit nem tudok kifizetni mit tegyek ? ( KÉrem csak azok irjanak akik nem hülyeségeket és olyan dolgokat irnak hogy "keress más munkát ami nem fizikai" odaig én is eljutottam nem vettek fel sehova szintén emiatt)
2017. ápr. 5. 08:52
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és elküldtek laborba meg mindenféle vizsgálatokra hogy a menjek a bizottság elé akik leszázalékolhatnak vagy kaphatok de nem szeretnék oda menni mert félek a következményektől.
2017. ápr. 5. 08:58
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem. Jó magam is díszgráfiás, diszlexiás vagyok, és nekem sincs kézügyességem. Emellett hallás sérült is vagyok. Mégis dolgozom. Kizártnak tartom, hogy ezekkel akár 20% -ra is leszázalékolnának.

Rögtön elutasítanak (jogosan) hiszen tudtál tanulni. Mindhárom dolog sok munkahelyen nem kell.

Azt, hogy lassú vagy az emberi tulajdonság. Meg kellene tanulnod, hogy gyorsabban végezd a munkádat, ha dolgozol akkor a munkára koncentrálsz, és nem kalandozol el agyilag..Mert amit írsz csak kifogás.

Biztos vagyok benne, hogy csak utálsz emberek között lenni, állandóan magaddal foglalkozol (jaj, depressziós, beteg vagyok), és utálod a munkát.

Azt meg végképp nem értem, hogy ha fel sem vesznek akkor honnan a fenéből tudják, hogy lassú vagy? Vagy írászavarod van? Munkakeresésnél ezeket nem kell senki orrára kötni.

A T-mobil tartozásodat meg rendezd valahogy, mert ha nem fizetsz, behajtják rajtad, de lehet akkor már a tripláját.

2017. ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!