Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy időben van a balett...

Egy időben van a balett fellépésem és a dráma versenyem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 éve balettozom, és most tartok azon a szinten, hogy a tanárom a a gálán kívül más fellépésre is visz. Ugyanakkor a Weöres Sándor színjátszó fesztiválra is megyek, pont ugyanabban az időpontban. Már 2 hónapja készülünk a csomorttal erre az alkalomra. Én mindkét elfoglaltságot nagyon szeretem, és nem tudok választani. Mit tegyek?

2017. ápr. 6. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos pedig kénytelen leszel dönteni. Én is számtalanszor belefutottam, hogy két művészeti jellegű hobbi nem nagyon fér meg egymás mellett. Talán ebben az esetben mérlegeld azt, hogy mennyire kellemetlen egyik vagy másik csapatnak a hiányod, mennyire szúrsz ki a többiekkel, ha nem mész: tudnak-e helyettesíteni. Ez erre az alkalomra talán segítség, utána lehet, hogy kénytelen leszel az egyiket teljesen leépíteni, de akkor már dönthetsz az alapján, hogy melyik okoz több örömet neked.

Mindenesetre sok sikert! :)

2017. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamelyik helyett járj karatézni.
2017. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a dráma versenyre csoporttal mentek akkor nem tud ott esetleg valaki helyettesíteni? és akkor mehetnél a balett fellépésre ahol ha jól értem egyedül lépsz fel
2017. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as. Nem, a balett is csoportos.
2017. nov. 25. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!