Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Apokalipszis után hogy fogunk...

Apokalipszis után hogy fogunk hozzájutni a magokhoz, ha épp senki nem éli túl, aki tudja, hogy kell kinyitni a Spitzbergákon a magtárat?

Figyelt kérdés
Biztosan gondoltak erre is a tervezők, de vajon mi a megoldás?

2017. ápr. 6. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár ezer év alatt elrohadnak a falak, ajtók és valaki úgyis bejut oda.
2017. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ne adj Isten ilyen lenne, biztos csak azok kapnának akik az elithez tartoznak szerintem, miután pár millió ember meghalt... Érdemes megnézni az Élet az emberek után sorozatot, valamelyik részben megemlítik ezt a nagy magtárat is.
2017. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De mi értelme a növényeknek a nukleáris télben?
2017. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz :D De ha nem nukleáris apokalipszis lenne, hanem egy járvány, amire ez emberiség 5%-a rezisztens, akkor még jól jöhet.
2017. ápr. 7. 08:05
 5/6 anonim ***** válasza:
A magokat nem osztogatják szét, ha bármi történik. Az ott dolgozó tudósok és más partnerségben lévő szervezet tudósai kezdik el tenyészteni addig, amíg nem lesz elegendő mennyiség az újbóli elterjesztéséhez. Magánember nem is nagyon kaphatja meg. Meg ez nem ilyen atomkatasztrófákra van félretéve. Olyanokra gondolj, hogy egy vírus kiírtja az összes burgonyát a földön (elég nagy szeletet tesz ki a burgonyatermelés a föld mezőgazdaságában), stb.
2017. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, értem. Szóval ha mondjuk becsapódna egy meteor, de én valahogy életben maradok, akkor ne induljak meg arrafelé, mert semmi értelme?
2017. ápr. 10. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!