Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ha 20 éves vagyok...

Szerintetek ha 20 éves vagyok fiú és még sose volt barátnőm semmi csók semmi szerintetek ezek után lesz? Senki nem akart még velem járni csak szivattak. De biztos nem lesz már én már úgy tervezem az életemet hogy agglegény leszek.

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A jövőbeni kapcsolataid nem az előzők számától függnek, hanem a személyiségedtől, viselkedésedtől, világlátásodtól, intelligenciádtól, külsődtől és kisugárzásodtól.

Fejleszd ezeket és ne sajnáld magad.

(Szüleim 22 évesen találkoztak, most 26 éve házasok, és boldogok. Apukámnak előtte nem volt senkije.)

2017. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rendes vagyok mindig és szeretek adományozni az embereknek,szóval addig amíg nem ismersz addig ne ítélj meg.Tán Müller Rózsa vagy a josnő?Csak szépen mondom.Úgy se fog már nekem összejönni sose agglegény leszek ozt annyi,nem tudok mitcsinálni.
2017. jan. 28. 23:43
 3/13 A kérdező kommentje:
Bocsi nem akarok neked állni.De te se nekem :) csak mondom :) De úgy se lesz nekem senki :(!
2017. jan. 28. 23:45
 4/13 A kérdező kommentje:
A külsőmmel sincs baj helyes vagyok :)!
2017. jan. 28. 23:45
 5/13 anonim válasza:

Hát ha igy állsz hozzá akk kisebb lesz az önbizalmad,félénkebb leszel a lányoknál,mi pedig azt szeretjuk,ha a fiu kezdeményez,néha bosszantgat,stb.stb

És aki helyes, az szerencses..

2017. jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De semmi lány nem áll velem szóba mert mindenki ki nevet amikor semmi baj a kinézetemmel.
2017. jan. 31. 18:44
 7/13 anonim válasza:
Akkor valszeg a Személyiségeddel van valami 😽 Csak vard ki. Na Jo... ne csak varj,de legy turelmes 😌
2017. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nincs a személyiségemmel baj :) Kinézetemmel sem a modorommal sem.Nem tudom mi lehet a bajuk velem.Megyek az utcán és kinevetnek szinte mindegyik!
2017. febr. 6. 21:51
 9/13 anonim válasza:
Na jo, te kezdessz trollkodni velem...:p
2017. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok olyan!
2017. febr. 12. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!