Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol, hogyan kell/lehet guiness...

Hol, hogyan kell/lehet guiness rekordot bejelenteni?

Figyelt kérdés
Egy rekordot sikerült megdöntenem,és szeretném bejelenteni,hogy bekerüljön a nevem a nagy könyvbe.

2017. ápr. 6. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. A rekordkísérlet és más rekordjának megdöntése is közjegyző előtt kell hogy történjen aki hitelesíti a rekord tényét. Nem fognak semmit csinálni bemondásra, mert te azt mondod hogy megdöntöttél valamit, és akkor te leszel az új rekorder. Akkor sem hivatalos ha van róla bármilyen bizonyítékod, de nem a feltételeknek megfelelőek voltak a körülményei.
2017. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De valahol csak belehet jelenteni,hogy jöjjön a rekord hitelesítő és hitelesítsen.
2017. ápr. 6. 16:58
 3/6 Horváth Zsombor 2 válasza:
Ez engem is nagyon érdekel (most már)
2017. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ide le van írva,szerintem elég jól.

Ez a hivatalos honlap.

Hogyan hoztad össze a rekordot, ha a holnapjuk gyakran ismételt kérdések részén nem jártál még?

2017. ápr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ajja ez tú angol az én tudásomhoz mérten.


Hogyan? Olvastam hogy ki állitottabe és mikor.

Kiprobáltam és többet sikerült öszehozni. Csináltam rólla képeket a 2.robálkozáskor amikor ujjra sikerült "megdöntenem" a rekordot

2017. ápr. 11. 23:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egész angolul zajlik. Keress valakit,aki fordít neked
2017. ápr. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!