Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyek a jó márkák munkavédelm...

Melyek a jó márkák munkavédelmi bakancsból?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, ami kényelmes hosszabb távon és tartós. Korábban használtam Steeler és Delta bakancsokat, de pár hónap alatt töbkrementek és kényelmetlenek is voltak. Ezek olyan 6-8 ezer környékèn voltak, költenék 20-25 ezerért is, de nem tudom, melyik érné meg.

2017. ápr. 6. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Columbiát szokták dicserni, de nekem még nem volt
2017. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Coverguard, nekem bevált. Árban középkategóriás, kényelmes, nálam tartós is volt. 2-2,5 évet is kibírt. Ennél többet szerintem, ha valóban mindennapi munkavégzés során használunk egy cipőt nem várhatunk. Amit írtál azok olcsók, olyanokat is használtam, max. egy, de inkább csak fél évet bírtak, de kihordtam őket a végletekig, míg le nem kopott a lábamról. [link] Árban én itt találtam legjobbnak a munkaruhákat, cipőket, de azért érdemes körülnézni, hátha változott a helyzet.
2017. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Coverguard nálam is bevált. Előbb kopik el a talpa, mint hogy elszakadjon.

Az egyik félcipőmnek kb. 3 év után azért "tört" el a talpa, mert elfogyott az anyag.

A mostani magasszárúm 2 éves és még simán bírja.

Talán egy hátránya van, nem túl könnyű.

2017. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, vettem egy Coverguardot, tényleg kényelmes, remélem, tartós is lesz.
2017. ápr. 12. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Bevállt?
2021. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen. Kényelmes. Fűkaszálás egy év alatt igaz megeszi a varratokat, de ugyanolyat vettem klímás melóhoz téli cipőnek éskét szezon óta kb semmi baja. Szerintem nyárinak is azt veszek majd legközelebb
2021. nov. 24. 11:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Regen a Pandát szerettem, de nagyon büdös lett.. mármint ujonnan, az a ragasztó amit használnak, vsgy nem tudom
2021. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!