Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzéseket vált ki...

Milyen érzéseket vált ki belőletek a Nirvana?

Figyelt kérdés
Itten a környezetemben legtöbben akkor halgassák a Nirvanát, ha szomorúak és akkor így a zene álltál még szomorúbbak lesznek, esetleg "depisek"lesznek egy időre.. Ezt annyira nem értem, azért ,mert ha én Nirvanát hallgatok akkor sokkal boldogabb és reménytelibb leszek és sokkal több kedvem is lessz. Nekem segítenek hogy, boldogabb legyek, de másokat "lehúznak". Veletek ez hogy van ?

2017. ápr. 8. 13:36
 1/3 anonim válasza:
100%

Nirvana, Alice In Chains, Soundgarden, Tool stb-től általában "erőre kapok". Nem tudom megmagyarázni az érzést teljes mértékben, egy ilyen felfokozott hangulat, mintha átjárna valamiféle energia :D

Lehet, hogy ez hülyén hangzik, de így van.. én sem vagdosom az ereimet ezektől. :)

2017. ápr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van hogy néha engem is lehúz.

Vannak olyan dalaik, hogy egyszerűen azt érzem hogy futni akarok, és mindegy hogy hova.

Megfeszülnek az izmaim és ordítani szeretnék.

Meg van az az effektus amikor relaxál.

2017. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Harag,düh,nyugalom,béke.
2017. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!