Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan problémával fordulnék...

Zsanett000 kérdése:

Olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy szeptemberben véletlenül hátulról nekikoccantam egy autónak. Épphogy egy kicsit behorpadt?

Figyelt kérdés

Ezzel igazából semmi gond nem is volt. Megírtuk a papírt,elismertem hogy én voltam a hibás. És most 1 hete felhívtak a MABISZ-tól,hogy beszeretnék hajtani azt az összeget,amit kifizettek a károsúltnak.Ezzel így még mindig semmi gond nincs,mert persze hogy visszafizetem. Szerettem volna részletfizetéssel megkérni az összeg kifizetését,mire azt mondták hogy nincs lehetőség részletfizetésre,hanem a fizetésem 100%-át levonják jövőhónapban.

Kérdezem én,hogy ezt megtehetik? Vagy ez ügyben tudok én bárkihez is fordulni?

Mert ilyenről sajnos nem hallottam még,hogy valakinek az egész havi fizetését levették volna.

Mert apósommal ugyanez volt körülbelül 3-4 éve, őt most hívták fel, hogy fizesse vissza a pénzt viszont neki felajánlották a részletfizetési lehető séget.

Ha tudnátok segíteni bármilyen tanáccsal,azt nagyon szépen megköszönném!



2017. ápr. 8. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy miért akarják behajtani rajtad, azért fizeted a biztosítást, hogy ha kárt okozol kifizessék a károsultat.

A fizetésed 100%-át nem tilthatják le, legfeljebb 33%-ot lehet levonni.

2017. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!