Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen használtautót érdemes...

Zorró87 kérdése:

Milyen használtautót érdemes ma venni és mennyiért?

Figyelt kérdés

Hali!


Hamarosan aktuális lesz a dolog. Szeretnék egy olyan autót amibe beülök, megy , nem hagy ott, nem eszik túl sokat és a szerviz se túl fogós!Hosszabb, akár külföldi kocsikázásra is alkalmas(gondolok egyet és irány bécs pl) Első saját autó lesz. Megmondom őszintén, hogy csak japán, koreai vagy német érdekelne, 2000-2003 as évjárat kb 400-500 ezrem lesz rá ( bele kell férjen az átírás, biztosítás stb... )

Gyerek, család nincs .... :)


Szóval szerintetek milyen lenne megfelelő? Nézegettem, suzukit,hondát,toyotát,wolkswagent( 4-es golf-polo),seatot,daewoo(lanos,kalos), opel astra, skoda fabiát is hyundai accent :D !

Ezekből az utókból olyan választék van, hogy nem tudom mit lenne érdemes ennyi pénzért! Köszönöm a válaszokat! :)



2017. ápr. 9. 09:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Mazdákat is néztem :)
2017. ápr. 9. 09:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy ősinte legyek ennyi pénzért csak tragacsokat fogsz találni szerintem. A rászánt pénzt felvinném legalább 800000-ig (+biztosítás és átírás lesz még vagy 100000). Én első autónak egy 2005-ös 1.4-es Seat Ibizát (fogyasztás időjárástól és forgalomtól függően 5,5-9,5l) vettem 850000-ért (+100000 bizt. és átírás) és még ezen felül is olajcsere, fékcsere. Szóval ha olyan autót akarsz amit mlg vagy 10 évig használni szeretnél akkor bővítsed a keretet. Vagy esetleg 700000 körül ko tudsz fogni (egy elég csajos kocsit) egy Toyota Yarist 1.4 Dueselt. Az a kocsi fogyaszt kb 3,5-5,5l-t tehát keveset fogyaszt, a toyoták többnyire megbízható autók bár szeretik a rozsdát a padlólemezen. De ha tényleg ennyit szánsz rá akkor egy nyugdíjastól vegyél egy régi Suzuki Swiftet, jobbat nem fogsz tudni venni ennyiért. A swift egy műanyag autó semmi extra nincs benne de ez is keveset eszik bár én biztos nem vennék egy swiftet. Aztán nem feltétlenül kell rám hallgatni. Lehet hogy utánam mond valaki egy jó ötletet. Sok sikert a kocsivásárláshotz!
2017. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kb ugyanilyen igényekkel én a Toyota Yarist és Corollát nézem. Nagyon jó ár-érték arányúak még használtan is, szervizháttere jó, megbízható. Ugyanilyen a Suzuki, amit divat utálni, de kisköltségű, kisigényű autó.

Látogasd még meg a Nissan Micrákat is. Ha nem túl kicsi, az is egy korrekt autó.

2017. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Én is azt gondolom, hogy ennyi pénzért talán a régebbi swift ami jó kompromisszum lehet ! Ebben az árban láttam szép 1.6-os sedanokat légzsákkal, klímával, szervóval 2002 es évj. :)

Szeretem a suzukit mert jó autókat, motorokat csinálnak de nem ez lenne az elsődleges. Igazából amit írtam is, hogy egy jó kompromisszum lehet számomra.

Annyit még, hogy bizonytalan vagyok a kereskedőkkel kapcsolatban....... mik a tapasztalatok? magánszemély vagy kereskedő?

2017. ápr. 12. 05:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Kereskedő, és inkább valamilyen márkaszalon használtautó-részlege. Ott vernek át a legkisebb valószínűséggel. Míg az olyan kereskedések, hogy Csaba és Társa... hááát... rémsztorikat tudok mesélni. Olyanhoz menj, akinek van hírneve, amit félthet.
2017. ápr. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, értem. Köszönöm !
2017. ápr. 16. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!