Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pont akkor lesz meg!?

Pont akkor lesz meg!?

Figyelt kérdés

Május 26-27.én megyünk kirándulni.(8.o.) és pont akkor lesz meg :'( .Nagyon görcsölős vagyok van , hogy iskolába sem megyek ez miatt.

Tippek hogy túléljem?

Messzire megyünk szóval 4-5 órás út lesz!Gondolom megállunk egy-egy benzinkútnál(azaz remélem mert erős vérzésem van és 1-2 óránként muszáj cserélnem.

Ráadásul strandra is megyünk,és olyan szomorú vagyok , hogy nem mehetek bele a vízbe,mert már legalább 4 éve nem voltam strandon.

Van valaki aki járt ilyen szerencsétlenül?Elmesélnéd hogy élted túl?



2017. ápr. 9. 13:59
 1/4 anonim válasza:

Szia! Velem is volt ilyen, de én használtam ob-t. Nem vagyok tampon párti, de én igazán szerettem volna fürödni a barátaimmal, így bevállaltam.

A görcsre pedig ajánlom a Buscopan-t vagy az Algoflex M-et. Nekem segített mindkettő. Mielőtt bevennéd őket mindenképpen olvasd el a papírt, ami a gyógyszer dobozában van!

Remélem ezzel tudtam segíteni :)

2017. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Használtam már tampont, de nem is tudom hogy mondjam..hányingerem volt nem volt jó a közérzetem tőle..és mivel szűz vagyok nem nagyon szeretnék használni..

De azért köszönöm, utánanézek a gyógyszereknek amit ajánlottál :D

2017. ápr. 9. 18:35
 3/4 anonim válasza:
Figyu, van valami palástfű tea.Többször hallottam,hogy ha ilyet iszol előtte akkor kevésbé fogsz vérezni és a görcsökre is nagyon jó. De azért még nézz utána. Én még nem próbáltam.
2017. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm
2017. ápr. 11. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!