Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szórólapos munkát hogyan...

Szórólapos munkát hogyan ellenőrzik?

Figyelt kérdés
Megvan adva egy bizonyos terület, kb. 5-6 utca. Abból végig csinálok 2-3 utcát, meg elvétve bemegyek a többin. Tegyük fel, hogy kaptam 2000db.-ot. Kiosztok 1500-at, kb. 200 darabokra tépek és több kukába is kidobom meg az otthoniba vagy 300-at azt kideritík? Amelyeken végig mentem, ott leírtam, hogy hova nem jutottam be. A többire meg azt mondom, hogy elfogyott. Azért csinálnám így, mert napi 15km-et sétálok így mozgássérültként, kb. 1000-1500db.-ot osztok szét, de már nagyon fáj a lábam...

2017. ápr. 10. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Van amikor ellenőrzi az. aki kiadja a munkát. De azok

is reklamálhatnak, akik nem kapják meg a szórólapokat.

2017. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez olyan fajta, hogy pl. csak rá van írva, hogy "Eladja lakását? Hívjon fel!" és egy telefonszám. Nem elég amúgy sem 2000 annyi utcára, 2 nagyobbnál elmegy 1000. Nem hiszem, hogy észrevehető kb. 500 hiánya, ha leadom, hogy hol osztottam szét (az 1500-at). Egyébként nem értem azt sem, hogy ha tudják ellenőrizni, akkor miért nem adnak kódokat? Mindenhol feltelefonáltam, hogy kinyissák...
2017. ápr. 10. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Borzasztó, hogy dolgoznod kellett, nagyon sajnállak.
2017. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mármint, mielőtt valaki beszólásnak értelmezné az előzőt, nem úgy értettem, hanem úgy, hogy egy mozgássérültnek ilyen munkát adjanak..

Szerintem gyorsíthatod a dolgot azzal, hogy kocsik szélvédőjére is kiteszel belőlük, vagy boltokban hagysz párat- a legtöbb helyen megengedik, hogy szórólapozz. Én is csináltam.

2017. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, kemény 20ezer forintos emelt összegű családiból "élek meg". Eddig 47-em volt, de most elvettek egy támogatást. Leszakad a lábam úgy fáj, de kiosztottam vagy 1200-at. Csak belső postaládakba szabad...
2017. ápr. 10. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!