Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én szeretnék ilyen postaládás...

Én szeretnék ilyen postaládás szórólapos munkát elvállalni de nem tudom elvállalni mert nem tudok sehová sem bejutni nincsen kapunyitó kódom mivel minden lakóháznál más kóddal lehetne bejutni mi a teendő ilyenkor?!

Figyelt kérdés
a munkaadó meg nem ad kapunyitó kódot.én engem meg érdekelne az ilyen szórólapos (szóróanyagos) munka.És ez hátráltat ,hogy nincsen kódom.

#szórólap #allashely.
2016. febr. 16. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene kód? Megnyomod a cengőt és kinyitják, ilyen egyszerű. Te erre nem gondoltál?
2016. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*csengő
2016. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen csengőt nyomok én meg lakóházaknál meg önkormányzati bérházaknál mikor mindenhol kaputelefon van!?:-O
2016. febr. 22. 19:09
 4/7 A kérdező kommentje:

Nincsen pofám hozzá képem ,hogy vadidegen emberekhez felcsöngessek akiket nem is is merek.


Én sem engednék be akárkiket ,bárkiket kaputelefonon keresztül lakóként mások helyébe.

2016. febr. 22. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztalom, hogy a szórólapozók általában végigcsöngetik a lakásokat addig, ameddig valaki ki nem nyitja nekik a kaput. Nagyon idegesítő dolog, én rühellem amikor csinálják, mert pl. napközben, amikro szinte senki nincs otthon a társasházban, már azt is hallom, amikor a földszinten csöngetnek, és sokszor eljutnak hozzám (a harmadikon lakok, szóval ez jó pár percnyi folyamatos csöngetgetés). Szerintem ha nem vagy ilyen pofátlan, akkor ez a munka lehet, hogy nem lesz jó neked.
2016. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hozzászólásaikat feltett kérdésemre.
2016. febr. 22. 23:43
 7/7 anonim válasza:
En is voltam szorolapos evekig.Sajnos nekem is volt olyan resz ahol be kellett csongetnem,allando gyomor idegem volt.Rengeteget bantottak.Ha delutan/kora este mesz nagyobb a mozgas,illetve ha sikerul joba lenned a postassal akkor vele egyutt parhuzamosan bejuthatsz hazakba.En anno kaptam par kodot a munka adomtol,postastol,de ez eleg keves volt.:/ Tobb helyen ahol nem zarodik be a kapu,csak siman ki tudod nyitni,illetve meg egy trukk,hogy ahova becsengetsz es be engednek megjegyzed azoknak a nevet/leirod es maskor is oda csongetsz be,felteve ha megint ugyanazt a teruletet kapot,bar egy ido utan biztos nem fognak orulni.:/
2019. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!