Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ELTE kémiai kara melyik...

Liza345 kérdése:

Az ELTE kémiai kara melyik kerületben van?

Figyelt kérdés
Nyáron megyek 1 hónapot szakmai gyakorlatra a kémiai karra. Én ha minden igaz a 3 kerületben fogok lakni és az érdekelne,hogy milyen messze van. Vagy esetleg megpályáznám a bentlakást is ha lesz hely.

2017. ápr. 11. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak be kellett volna írni a google-be...

1117 Budapest

Pázmány Péter sétány 1/A

2017. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves, ennyire azért nem kellene hülyének nézni...erre én is rájöttem de engem képzeld az érdekel,hogy milyen messze van ez a 3-ik kerülettől....manapság az ember már semmit se kérdezhet meg, mert mindenbe kötnek bele
2017. ápr. 11. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Egyrészt a kérdés az, hogy melyik kerületben van, másrészt létezik útvonaltervező is.
2017. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Természettudományi Kara van az ELTE-nek, azon belül Kémia Intézet, azon belül meg csomó tanszék. :D


Hát a 3. kerülettől nincs túl közel, már ha BKV-ban gondolkodunk.

Attól függ, hogy a 3. kerületben is hol, mert ha pl. onnan 17-es, 19-es vagy 41-es villamossal le tudsz menni a Móricz Zsigmond körtérre, onnan 6-os villamos, Petőfi híd Budai hídfő megálló, a parkos rész felé kell elindulni, és rögtön az első épület, az az Északi tömb, annak is a legközelebb eső bejárata a Kémia Intézet.

Ha 3. kerületen belül pl. Békásmegyer, akkor megszívtad, mert az marha messze van :D Én onnan egy egész órát rászánnék az utazásra.

2017. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!