Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami nagyon erős oltásokat...

Valami nagyon erős oltásokat tudtok írni?

Figyelt kérdés

Alapvetően soha nem csűfolnék senkit. Egy kedves,műveltebb lány vagyok. De pletykál rólam egy lány az osztályból aki ronda meg büdos molett,nagy ronda a haja is! Magyarul nem szép. A fiúk engem szeretnek az osztályból, őt nem. Sőt..csúfolják én meg megvédtem. De elég. Undorító dolgokat pletykál rólam oktalanul. Persze sokan nem hiszik el..de akkor is.

Tudom ronda dolog de elszált vele a ló nagyon. :D



2017. ápr. 11. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Majd megunja, nem kell feltétlenül visszavagnod. Másrészt ha már csinálod, akkor nem rossz beszólásokkal, amikkel tele van a net. Szerintem nagyon gáz tud lenni amikor valaki beáll eléd és benyog egy ilyet hogy : lefejellek mint kezdő hering a steg lábát.

Mondom, ne érdekeljen. Nyugtasson a tudat, hogy ő nem el teljes életet, mert maga helyett veled foglalkozik. :)

2017. ápr. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ~GekkóNiki~ ***** válasza:

Beszéld meg vele kettesben mi a problémája, miért mondja azokat amiket. Ezt tudom ajánlani. Lehet, hogy félreértés az egész.

Ha ezt nem szeretnéd, mert utálod egyszerűen ne foglalkozz vele, majd ráun.

Ha mindenképpen meg akarod bántani, sérteni ( ami kétlem, hogy egy műveltebb lány szintjén lenne) tedd azt saját szavaiddal, de ne netes oltásokkal, azzal csak magatad minősíted.

Üdv.

2017. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!