Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan osztálytársad/kollég...

Van olyan osztálytársad/kollégád, aki folyton magába van fordulva és nem nagyon szól senkihez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 14:33
 1/5 haggyámán ***** válasza:
76%
Nincs, én voltam az még általánosban.
2010. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
én vagyok ilyen az osztályból csak :/
2010. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
van. nagyon bunkó egy gyerek.
2010. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

igen, de ezeket nem kell megitélni. az emberek egyik téveszméje, hogy az a jó ember, aki társasági.

Az agyban működő pszichiózisok és mindenféle kémiai cucc határozza meg az ember személyiségét. Én mondhatni nagyszájú vagyok, és próbaként kibróbáltam 1,2 pszichoaffektiv gyógyszert, ami az agyban lévő folyamatokat jelentős mennyiségben megváltoztatja, és mondhatni miután bevettem, annyira másnak éreztem magam, a környezetemtől pedig azokat a visszajelzéseket kaptam, hogy el vagyok szállva, más világon vagyok, nem nagyon volt kedvem beszélgetni másokkal, mint rendesen szoktam, és láttam mindenki szemében, hogy furcsán, lehet picit elitélően néz rám. azóta többet nem kisérleteztem ilyensmivel, de sokat adott a tapasztalataimhoz...szóval az ilyen embereket ne itéljétek el, nem azért nem beszélnek sokat, mert vesztesek, meg mittudomén, hanem mert ilyen a gondolkodásuk.

pl. úgy, mint mikor részeg az ember. az agya egy más állapotban van. hiába mondod a részeg embernek, hogy most azonnal legyen normális és menjen egyenesen, mert úgy sem tud, és semmit nem érsz vele..

biztosan ez a válasz, nem éri el egyesek intellektuális képességeit, én mindenre nyitott vagyok és megpróbáltam elmagyarázni hogy megy ez az egész. lehet nyugodtan cáfolni, minden kommentet szivesen várok :D

2010. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Van méghozzá 4 is.
2010. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!