Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ilyen ismerősöd/osztálytár...

Van ilyen ismerősöd/osztálytársad/munkatársad?

Figyelt kérdés
Én szarkasztikus vagyok és néha átvitt értelemben fogalmazok, illetve direkt fizikálisan bebizonyítom valakinek, hogy hülyeséget beszél és nagyjából mindenki érti, hogy mit miért csinálok, levágják a tanulságot, de járt velem egy osztályba egy csaj (kissé molett de ez nem lényeg) aki szerintem rohadtul nem értette ezt, és totál hülyének nézett és mikor már végre megszabadultam tőle visszatért és elkezdett nekem pattogni meg az a lenéző nézés mintha most szabadultam volna, marhára idegesítő de komolyan, minek felállítani ennyi körmönfont hasonlatot és átvitt értelmű szöveget ha valaki tönkre teszi? Pokolba a hasonlataimmal legyünk nyersek... :D:D
2010. szept. 13. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor a csajban nem az a fontos hogy molett hanem hogy gyépés. :D hagyd a fenébe
2010. szept. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van benne egy ilyen anyai ösztön szerűség ami miatt általában szerette 1 kis társaság de én tudom, hogy hazudik, de még olvasni sem lehet róla mert gondolom akkor is őrültnek nézne. Pedig nem tűnik hül*ének vagy ilyesmi, a szemétje. :DD
2010. szept. 13. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is gyakran cinikus/szarkasztikus vagyok DE mindig. Nem lehet, hogy te viszed egy kicsit túlzásba a szarkazmusodat és ez idegesítette a lányt?


Enegem lehet, hogy idegesítenél ha mindig be akarnád bizonyítani, hogy hülyeség amit beszélek...


L/18

2010. szept. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*DE nem mindig:))
2010. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha fizikálisan is megpróbáltad bebizonyítani neki az igazadat, ne csodálkozz, hogy a hasonlataiddal már francokat sem érsz el:)
2010. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

rám is azt mondják, hogy nagyon nyers a modorom.

de aki ismer, az érti a humoromat, hozzászólásaimat, aki meg nem, annak nem érdekel a véleménye.

2010. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy az olyanok, mint te, nem fogják fel, mennyire szánalmas, amit tesznek. :D Szerintem a csak direkt nézett hülyének téged, mert tudta, hogy idegesít.
2010. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

16:46

Szerintem az szánalmas, hogy felnősz, és a felnőtté válás után olyan mentális problémáid lesznek amik azt sem tudod, hogy micsoda és így leélsz egy életet hazugságokkal átszőve idiótán és aztán meghalsz méltóság nélkül, mivel méltósággal csak élni lehet.

2010. szept. 15. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!