Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha írtam Bongonak más nevében...

Ha írtam Bongonak más nevében akkor mi van?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy írtam ennek a Bongonak csak úgy hülyeségből a kiszemeltem nevében, és abban az üzenetben, amit visszaírt benne van a nevem, meg mindenféle információ a kettőnk kapcsolatáról... És most nem tudom, hogy ezt úgy kódolta be magának, hogy a kiszemeltem írt neki, vagy a szám alapján rájött, hogy az én vagyok, és ezért volt benne a nevem az üzenetben? Tényleg csak az ő nevét és lakhelyét adtam meg, nekem csak a számomat láthatta.

2017. ápr. 13. 18:02
 1/3 boroka1112 válasza:
Szerintem a számod alapján jöhetett rá, hogy te vagy az és azért írt rólatok. Én is írtam már neki de nekem nem mondot konkrét nevet.
2017. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De egyébként honnan tudja hogy ő tetszik nekem? A srácnak nincsen semmilyen közösségi profilja, nem hogy facebookja, szóval még rá sem tudtam keresni, hogy ez alapján tudná... És csak a legjobb barátnőm tudja, ő meg biztosan nem mondta el senkinek, mert azt már visszahallottam volna.
2017. ápr. 13. 19:40
 3/3 boroka1112 válasza:
Valószinüleg onnan találta ki ezt az egészet, hogy a kiszemeltednek az adatait adtad meg, mertvégülis szerintem egy gépről van szó tehát simán rátok kereshet és összerakhat egy történetet. Legalábbis szerintem.
2017. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!