Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Intrum Justitia, megkeresése?

Princ Nicole kérdése:

Intrum Justitia, megkeresése?

Figyelt kérdés

szia "A válaszok"-nak címezvén, mert tőle kaptam szuper választ legutóbb is.


Képzeld el, most barátom kapott egy olyan sms-t, hogy 5 napon belül rendezze.....etc...na de ő most börtönben ül, nem tudni mikor jön ki. Azonnal levélben írtam nekik, ők megküldtek egy ő általuk által elfogadható meghatalmazást felém, hogy azt kitöltve visszavárják.



Lefotóztam, bemásoltam mailen elküldtem, és ez a válasz jött, bemásolom:


"Az Ön által küldött meghatalmazást Társaságunknak nem áll módjában elfogadni, tekintettel arra, hogy a meghatalmazáson szereplő személyes adatoktól eltérő adatokkal tartjuk nyilván az Ügyfelet rendszerünkben."


Ehhez hozzá tartozik érdeklődtem, én hogyan tudnék barátom helyében segíteni az Intrum felé, erre ők azt felelték, tájékoztatást kaphatok az ügyéről, amint ezt a meghatalmazást visszaküldöm. És akkor most ez mit jelent, nem értem?



Nem ő az, vagy amit tuti jók kitöltötem papírjukat, nem jó kérdésekkel tűzdelték tele, vagy ismét itt is elnéztek nevet?


Mert ugye nálam meg csak egy telefonszám csere miatt volt megkeresés, nem a megszólítandó emberkét, hanem engem találtak meg.



#behajtás #közüzemi tartozás #közüzemi díj #Országos behajtó cég #fizetés meghatalmazás más helyett #annak nevében #Céges meghatalmazás tőlük #kitöltve..telefon váltás #vagy egy másik adószámos cég meghatalmazás?
2017. febr. 24. 07:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!