Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert ilyen nehéz minden? Mit...

Miert ilyen nehéz minden? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég szomorú az életem...6 éve halt meg a testvérem,aki 17 éves volt én pedig 12...előtte még én nem voltam meg meghalt a másik testvérem,aki helyett lettem én...most 19 éves vagyok...kapcsolatban vagyok 2 év 3 hónapja..de a kapcsolatunk nagyon rosszul indult...mikor egy hete voltunk együtt,megcsaltam a pasimat...amit mái napig is bánok...akkor még nemm voltam annyira érett,mimt most...nem gondoltam komolyan ezt az egészet,es nagyon megbántottam a pasimat...de megvaltoztam..es mindennem jobban szeretem...az eletemnel is jobban...mindenem odadnam erte..szinte bele bolondulzam...o megbocsajtott neke...kakltam egy utolso eselyt...es bebizonyitottam neki hogy megváltoztam...szeressük nagyon egymast! De megis eljonon bennem surun h miert kelett megssaljam..miert velunk tortent ez...es attol felem h majd ezt visszakapom tole...de elltte engem is kihasznaltak mar az ellzo kapcsolataimba...ez kelett ahhlz hogy ilyen jo ember legyen belőlem? Olyan jo lenne ezeket a problemaimat megbeszelni a tesvereimmel..de őket is elveszítettem...miert az én eletem ilyen? Egyszer enis boldog leszek?

2017. ápr. 15. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
sajnálom, hogy meghaltak a testvéreid, ez a legszörnyűbb dolog a világon... egyébként nem akarom elbagatellizálni a problémáidat, de nem csak a te életed szörnyű, mindenkinek vannak gondjai, és pl örülj a régóta tartó kapcsolatodnak, mert én is lassan 19 leszek, de még egy komoly kapcsolatom se volt, mindenki kb csak kihasznált, és én is mélyponton vagyok most. egyébként értem, hogy gyötör a bűntudat, mert megcsaltad, és az is természetes, hogy most félsz, hogy ezt majd visszakapod az élettől.. de nyilván azért bocsátott meg, mert szeret, szóval bízz benne, hogy minden jó lesz köztetek, és támaszkodj rá. meg Istenre :)
2017. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!