Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki, ha emiatt magántanuló...

Ciki, ha emiatt magántanuló lennék?

Figyelt kérdés

Nagyon izgulós vagyok minden reggel hányingerem van iskola előtt,sőt vmikor suliban is akár irunk felmérőt akár nem,sokszor hiányzok emiatt vagy más betegség miatt,és félek hogy évet kellenne ismételnem.És gondolkoztunk h magántanló lennék,szerintettek??Mások mit szólnának hozzá?meg valaki elmesélné milyen is magántanulónak lenni?

köszi.

16/L


2010. máj. 13. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy mások mit szólnak? Azt hiszed te lennél az egyetlen magántanuló? Dehogyis :)


Én még nagyon régen voltam (betegség miatt), de emlékszem nagyon jó volt. Nem volt korán kelés, tanárnőm heti 2x jött délután átvenni a leckét. Minden jó volt.

Igaz ez még általánosban volt. Gimiben/szakközépben azért már más lenne sztem, hiszen ott húzósabb tantárgyak vannak, többet kell tanulni!


Ezt beszéld meg a szüleiddel is!:)

2010. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de azt tudnod kell, hogy nehezebb letettni a féléves vizsgákat, mintha bejársz és dogákat írsz. Nincs puskázás, stb...igen, legalább rendesen megtanulod, de biztosan neked is vannak fölös tantárgyaid amiket a hátad közepére kívánsz, ezenkívül ott nem csak egy felmérő van, hanem egy egész féléves anyag egyszerre. Én azt mondom, ha most nem szeretsz annyira tanulni és nem vagy 4-es, 5-ös tanuló, akkor gondold át. Főleg az érettségi évében lesz rossz, hogy arra is tanulnod kell és nem sokkal előtte a vizsgákra is.
2010. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!