Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ertelme boltokban a riaszto...

Mi ertelme boltokban a riasztorendszernek?

Figyelt kérdés
Marmint peldaul ha valaki elvesz valamit, kisetal es nem csipog be vagy epp becsipog de akkor is csak tovabb megy akkor nem volt sok ertelme nem? Kesobb meg mar bonyolult bebizonyitani nem? Vagy mondjuk felveszik kameraval de kesobb azt hogy bizonyitjak be hogy ki volt? Sok ember hasonlo szoval csak nem olyan egyertelmu ez. (Nem tapasztalat es kesobb sincsenek ilyen terveim csak elgondolkoztam rajta hogy miert van vagy kesobb mi lehet)
2017. ápr. 15. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

"Mi ertelme boltokban a riasztorendszernek?"


Be fog sípolni, utána bevisznek egy helységbe, ahol kérik a blokkot és az összes megszégyenítő történet az lesz, hogy vagy igazolod, hogy vásároltad és kifizetted, vagy kipakoltatják az összes zsebed és a táskád.

Lealázóan fognak bánni Veled.


Gyerekkoromban elemeltem egy 1Ft,50 filléres teavajat és behívták a tanárom, hogy igazolja, nem vagyok tolvaj, csak szegény.

Én meg végigbőgtem az utcát amíg a koleszba mentünk.

Rettenetesen szégyelltem magam, hogy hülye voltam.

2017. ápr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem egyebkent sokszor oda se adjak a blokkot, multkor is csak ugy elhajintotta a szemem lattara, szval ha nekem tevedesbol besipolna en hogy igazoljam a vasarlast?? vagy ez nem tud veletlenul besipolni??
2017. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
En mar lattam hogy egy csaj csak ugy kisetalt es mire az or odaert a csaj mar ott se volt. Ezek utan ez veszett ugy?
2017. ápr. 17. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!