Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik mostanában voltak Londonb...

Akik mostanában voltak Londonban tudnának nekem segíteni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval megyek a sulimmal Londonba és azt szeretném kérdezni,hogy ott a Converse cipők milyen árban vannak?

és a ruháknak milyen méretezésük van?és a cipőknek?

előre is köszönöm a válaszokat.:)


2010. máj. 13. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindig változó,hogy milyen árak vannak..

A fiam tegnap vett Converse cipőt25 fontért..(most akció van),de nem Londonban...Általában ha akciós akkor elég jó áron megkapni...De lehet kapni 50-60 fontért is..

A ruhaméret és a cipőméret is számít,hogy fiú vagy lány vagy..A neten sok táblázatot találsz,de nem kell aggódnod,a cipőknél a dobozon ráírják az európai méretet is..A ruhákat meg fel lehet próbálni...

(Női cipőben annyit tudok mondani,hogy én UK.5 cipőt szoktam venni ami Európai 38-as méretnek felel meg..)

2010. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2010. máj. 13. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!