Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék eredeti ESP viperát...

Hol tudnék eredeti ESP viperát beszerezni?

Figyelt kérdés
Legjobb lenne ha Budapesti üzletben találnék (ha valaki tud ilyet ne titkolja el), de nézelődtem az interneten és csak webshopokon látom. Ha rendelni kell hát rendelni kell, ki melyik webshopról tudja hogy eredeti és megbízható?

2017. ápr. 17. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten üzletben tudtommal nem lehet kapni; régebben a GunBox, és Combat Zsarubolt fegyverboltokban volt.

Szlovák webshopból NE rendelj, többeket átvertek már.

A csehektől szokott hozatni egy rendőr srác, az indexes vipera topicban elérhető, W_B néven.

[link]

2017. ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont őt szemeltem ki az egyik fórumon, ezek szerint ráéreztem hogy őt kell keresni. Köszönöm a segítséget, ment a zöld ujj
2017. ápr. 18. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!