Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi számít anime függőségnek?

Mi számít anime függőségnek?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk valaki 1 hét alatt 110 részt megnéz az annak számít??

110x20 perc nagyjából a beleölt idő, de persze lehet kicsivel több..


2017. ápr. 18. 09:56
 1/8 Pitbull-lecsó ***** válasza:
Igen.
2017. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az számít függőségnek, mikor nem jársz be suliba mert inkább otthon maradsz animézni egész nap, ha esetleg mégis bemész akkor is mangát olvasol/animét nézel szünetekben és óra alatt, vagy animés képeket nézegetsz, animékről olvasol. Elhanyagolod a barátaidat, a sulit, családot és mindenkit. Az életed az anime, az éltet és képtelen vagy mást csinálni.

110 rész egy hét alatt semmi, én napi 10-14 órákat animéztem. Ami egy hét alatt 210-290 rész. Romlott is a szemem tőle rendesen :D

Szerencsére letudtam vele állni mert a tanárom sokszor beszélgetett velem erről, és végül én is beláttam, hogy ez függőség és nem mehet így tovább, teljesen tönkre teszem magam vele.

Természetesen még nézek animét, de sokkal kevesebbet.

2017. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De azért nem nézem annyit, mert mellette dotáztam, amikor nem animézek dotázok, egész szünetem a székben töltöttem és beteg is lettem, szóval a suliba se járok majd most egy ideig..
2017. ápr. 20. 16:18
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha elkezdek valamit, akkor tudnom kell a végét MINÉL HAMARABB.. Volt már nekem olyan, hogy 50 valhány órát végig néztem és a székben voltam, olyan fáradt voltam már, hogy nem bírtam semmimet mozdítani és a székben aludtam el.
2017. ápr. 20. 16:20
 5/8 AnimeFAngirl25 ***** válasza:

Hát én is függő vagyok(az ismerőseimhez képest), iskolában tanulok nem animézek, de mikor haza megyek akkor csak ezt nézem... este 11-12 fele hagyom abba (vakációban még később 2-3 óra körül). Persze a barátaimmal is találkozok de a legtöbbször csak hétvégén. Iskolába menet az úton mangát olvasok, és haza fele is.

Bocsánat ha nagyon furcsa a megfogalmazás.

2017. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mik azok a barátok? Csak azt nem értem a válaszodban, de köszi.
2017. ápr. 20. 20:24
 7/8 AnimeFAngirl25 ***** válasza:

A barátaim, hát ők az osztály társaim és egyben a legjobb barátaim (és most nem olyan barátra gondolok, hogy "kedvem van valakivel beszélni és hozzájuk szólok mert nincs más" hanem ők igazi barátok)


Ezt nem tudom jobban megmagyarázni.

2017. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem az osztálytársaim sneczik.
2021. dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!