Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sulit váltottam. Segítsen...

Sulit váltottam. Segítsen valaki!?

Figyelt kérdés
6 hónapja váltottam sulit. Az előző sulimban folyton piszkáltak.Az osztályban 11-en voltunk. A 11-ből 10 utált engem. Mindenki azt mondja, hogy mert nagyon szép vagyok, okos, jó tanuló, ezért ki közösítettek. Már 5. osztélytól fogva csak idegeskedek, szinte minden nap sírok. Most vagyok 7.osztályos, és november 14-én iratkoztam át egy városi suliba, ahol minden sokkal nagyobb, kétszer több a létszám, és szebb, modernebb minden. Az osztályban 22-en vagyunk, aranyos az osztályfőnök is. A lányok közül eleinte nem foglalkozott velem senki. De aztán most a 6. hónapra kezdek teljesen beilleszkedni. Egy nagyon fontos dolog, amire szeretnék választ kapni, hogy miért rángatózik vagyis remeg a fejem, hogy ha hozzám szól valaki. Itthon nem igen tapasztalom ezt a dolgot. Csak a suliban. Ez nagyon zavarba ejtő, főle az osztályom előtt. Kérlek, valaki segítsen, mondja el, hogy ennek mi az oka, és mit tegyek ellene. Nagyon szégyenlem:( Nem mindig remeg a fejem, csak ha helyben vagyok és nem mozgok. 14L

2017. ápr. 18. 23:18
 1/2 anonim válasza:

Szia. Szerintem ez attol van hogy ideges vagy. Ha mozogsz feloldodik a stressz. Sajnallak hogy uj iskolaba kellett menned. En is 7.-es vagyok es nekem ilyen helyzetekbe hanyingerem volt. Probalj meg mely levegot venni es mozogni. Vagy hogyha igy sem javul akkor szolj a szuleidnek

Ui.:bocs hogy ekezet nelkul irtam

2017. ápr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megpróbálok többet mozogni, és stressz mentesen élni:)
2017. ápr. 19. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!