Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért félek tampont használni?

Miért félek tampont használni?

Figyelt kérdés

Nyaraláson vagyunk és megvan. Próbáltam már több alkalommal is tampont használni de fel se tudtam rakni. Igazából undorodom ettől az egésztől de mégis kéne hogy használjam mert szeretek vízben lenni és már máskor is megvolt nyaraláskor de akkor mellőztem a vizet. Most viszont már tényleg akarnék vízbe menni. De nem tudom hogy rakjam fel. Nem ismerem annyira ott lent magam. Tippek? Tapasztalatok? Értelmes válaszokat légyszi.


15/L



2017. ápr. 19. 16:24
 1/1 anonim válasza:

Kérd anyukád segítségét. Kicsit kínos lesz, de megéri. De ha nem szeretnéd, csak tedd fel a bal lábadat a wc-re, vagy valami kényelmes pozícióba, majd szedd le a tamponról a kis műanyagot. (Ezek előtt persze moss kezet) Fogd meg annál a végénél, amelyiknél a fonál/cérna/idk mi van, és.. tedd fel. Az a lényeg, hogy ne függőlegesen és ne is vízszintesen tedd be, hanem valahol a kettő között. Akkor raktad be jól, ha mondjuk leülsz vagy leguggolsz, akkor nem érzed, bár ha először teszed fel, kicsit érezni fogod.

16/L

2017. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!