Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miből eredhet az embergyűlöletem?

Miből eredhet az embergyűlöletem?

Figyelt kérdés

Utálom az embereket (a legtöbbet, ezalatt elég sok mindenkire értem) persze hogy utálhatok olyat, akit nem is ismerek, de akkor is ez van, mindenre mindig ráunok, az emberekkel is így vagyok, hamar elvesztem az érdeklődést irántuk és teljesen érdektelenné vállnak részemről, nem értem miért van ez, de már úgy vagyok vele, hogy buszon/ villamoson megyek, valakire ránézek és rosszúl leszek, mert lerí róla, hogy halál unalmas alak és ezt nem tudom elfogadni az ilyenek ellen ablakkal védekezek, (zene + bambulok az üvegen kifelé), de akkor is ott motoszkál bennem, hogy az a szerencsétlen krapek/nő személy ott van és létezik ilyen unalmasan, alapvetően nem lenne bajom velük, ha nem lennének előttem, eléggé sietős ember vagyok, az átlag embernél 4-5ször gyorsabban sétálok és van, hogy megakadok az emberekben, miért kell kora reggel úgy vonúlniuk, mint egy zombihorda (Lásd Szent Lélek tét 7től nem tudom meddig) feljutnék villamosra vagy 10 másodperc alatt, de nem olyan lassan mennek, hogy még nekem kell figyelnem, hogy ne lépjek rájuk, meg hozzám dörgölődznek, mit képzelnek ilyenkor, mégha véletlen is van, hozzám ne érjenek.

Ez a dolog már addig fajult, hogy senkivel nem beszélek, nincsenek ismerőseim, de nyugi van nem sajnálatból mondom mert nem zavar, sokkalta több időm van magamra, viszont olyasfajta ember vagyok, mint az látható, akit nem hagy nyugodni egy dolog, pld az hogy miért vagyok ilyen amilyen, hátha valaki hasonló mint én aztán olvassa és talán tudja a választ, ha így van köszi, ha nem akkor meg trollkodj valamit, hogy nevessek egyet!

17f


2017. ápr. 19. 20:18
 1/1 Bogii.90 válasza:
Szerintem egy része amit írtál kb mindenkire igaz. A szerencsétlen embereket nehéz elviselni általában :D Az, hogy inkább elvagy magadban simán a személyiségedből fakadhat. Vannak akik jobban igénylik a társaságot sok baráttal, és vannak akik szívesebben töltik egyedül az időt. Az utóbbiakat nevezik introvertáltnak valószínűleg te is inkább ide tartozol. Szokták mondani hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni. Ha tényleg jobban érzed magad barátok nélkül akkor élj úgy! :D
2017. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!