Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álmomban meghaltam, többször...

Álmomban meghaltam, többször is egymás után, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Éjjel borzasztóan rosszul aludtam,többször is felriadtam álmomból,pedig ilyen eddig még nem is fordult elő velem!

Akárhányszor vissza aludtam,azt álmodtam,hogy ilyen-olyan egyéb módon vagy okból meghaltam,mit jelenthet ez?Halottam már olyanról hogy álmoskönyv,meg hogy vannak jelentései ill. kihatásai az álmunknak.

Kérem segítsetek!nagyon szépen köszönöm


2008. okt. 13. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Az álmodót az állomszimbólum arra szólítja fel,hogy az életéhez való viszonyán változtasson,és fogadja el azt,hogy az újrakezdés csak akkor lehetséges ha elég bátor hozzá.Elmélyülten foglalkozik azzal,hogy meghátrál az élet hozta kihívások elől.Még valami?
2008. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Igen van álmos könyv, neten meg is találod.Olvasottságom után csak azt tudom mondani, hogy lehet esetleg valami félelmed magaddal szemben és így jön ki, tudatalatti, és úgy tudom hogy az álmoknak az ellenteje szokott bekövetkezni.
2008. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
96%
Ez az álom számomra vagy az jelentené, hogy az élet valamely területén változnom, újjászületnem kell, vagy azt, hogy ez már bekövetkezőben van. De álmot elemezni nagyon egyszerűen tudsz te magad is. Tedd fel magadnak a kérdést: mit jelent számomra a halál? Mit jelképez? stb. Több kérdést is feltehetsz, kisebb részletekre is, amik az álmodban szerepeltek, és fontosnak érzed őket. Ne erőltesd, ha nem jutnak eszedbe rögtön válaszok, engedd el magad, csak lazán... :) Ebbe is bele kell jönni. Hallgass közben szép zenét, ha az segít. Nekem ez mindig bejön! Sok sikert, és ne aggódj, nincs semmi baj, én is sokszor álmodom ezt.
2008. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%

több válasz is lehetséges, de az a legvalószínűbb, hogy kicsivel több hideg töltött káposztát ettél lefekvés előtt, mint kellett volna...

nehogy már elkezdj az álmokban hinni, mert a következő lépés a jósnőhöz járkálás, és a végső stádium a győzike só (sic!) meredt nézése - és az már a vég... :)

(persze az abszolut vég a celeb vagyok ments ki, ill. a megasztár XXIV)

2008. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Álmoskönyv nélkül mondom amit mondok és a kávézaccot sem nézegettem a pohár fenekén:

Legközelebb jobban válogasd meg, hogy mit eszel lefekvés előtt. Ugyanis az álmaidat, az alvási ciklusodat NAGYBAN befolyásolja az, hogy milyen étellel a gyomorban térsz nyugovóra. Az emésztés nem pihen éjszaka, így ha sokat kell dolgoznia, az éber alvást és őrült álmokat eredményez. Egy jó pacal vacsorára, és álommanó messze elkerül.

2008. okt. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%

"Álmomban meghaltam, többször is egymás után, ez mit jelenthet?"


Ez azt jelenti, hogy azt álmodtad, hogy álmodban többször meghaltál.

2008. okt. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mellesleg álmodban nem tudsz meghalni, mert az agyad nem képes önmagát kinyírni. Tehát mielőtt meghalsz, abban a másodpercben felriadsz. Vagy kimarad az a mozzanat, amikor meghalnál, és "lélekként" álmodod tovább az álmot.
2009. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Álmodban nem tudsz meghalni ugyanis az agyad nem tudná felfogni!max épp meghalnál és akkor kelsz fel...egyébként én nem hiszek az ilyen álomfejtő könyvekben..biztos van valami jelentése de azt magadban kell keresned...
2010. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
megfogsz halni xd
2010. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
állítólag a hosszú életet jelenti.
2010. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!