Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zippo és utángyártott öngyújtó...

Kingdefender kérdése:

Zippo és utángyártott öngyújtó közti különbség mi?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ha nem is örökös, de olyan öngyújtót ami évekig kiszolgál. Viszont egy utángyártott benzines öngyújtó kb 800 ft az eredeti zippo legolcsóbb modellje 5000 és attól csak felfelé van. A külső borítás minőségén túl mi a más benne? Megéri megvenni? Jobb benne a kerék, tűzkő, kanóc, bélés? Nem merek kiadni ennyi pénzt egy öngyújtóért míg nem tudom megérné e.

2017. ápr. 20. 13:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Még az is érdekelne a legolcsóbb zippo és legdrágább között is van e különbség? Leszámítva a szép díszes borítást.
2017. ápr. 20. 13:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem régen (húsz éve) volt párhuzamosan Zippo és gagyi. A Zippo nagyságrendekkel tovább bírta egy töltéssel.


Ezen kívül ne feledd el, hogy a Zippora life time garancia van!

2017. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod már közben vásároltam egy Zippo öngyújtót 13.000ft volt. Remélem nem bánom meg:) kb mennyi benzint kell beletölteni? Elég kevés is vagy jól meg kell? Most keveset tettem bele.

Illetve ha baja lesz csak abba az üzletbe vihetem vissza ahol vettem? Csak egy blokkot kaptam de a márka bele van vésve az oldalára. Nem a "házára" hanem magára a gyújtó oldalára.

2017. ápr. 20. 17:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem bánod meg, csak egyszer kell megvenni ezeket annyira jók. Télen viszont gatyába kell hordani mert amúgy nehezen gyullad,vagy sebbenzinnel töltöd ilyenkor.

Addig kell tölteni amíg az első csepp le nem csurog a kanócról és utána összetolod. Körülbelül hetente egyszer töltöd ha dohányzol, amúgy egy-két hónaig is benne marad a benzin.

2019. aug. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!