Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van lényeges különbség az...

Van lényeges különbség az eredeti és az utángyártott antennák között?

Figyelt kérdés

Valami köcsög tolvaj lecsavarta az autómról a gyári antennát és lenyúlta és most kénytelen vagyok venni egy újat. Az Opel márkaszerviz 8.000 Ft. körüli árat mondott, de autóalkatrész boltban 1.500 Ft-ért is lenne utángyártott.

Van valami lényeges különbség a kettő között? Rosszabb a rádióvétel az utángyártottal?



2015. dec. 10. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
8000 az még nem is vészes. Szintén Opelem van, bontóban vettem elvileg szintén gyárit 1500-ért. De egy darabig volt fönt univerzális is. Én nem vettem észre különbséget.
2015. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TheCruve ***** válasza:
30%

Ha csak lecsavarták az antennát akkor csak azt vegyél :)

A gyári antenna erősítőt nehogy kivedd az autóból!

És rögzítsd menetrögzítővel, vagy valami ragasztóval, ha nem szoktál autómosóba járni.


Egyszer az enyémről is ellopták. Azt csináltam hogy bementem a tőlünk nem messze lévő használt autó kereskedésbe, kétszer-háromszor körbejártam, és egy ugyanolyanról letekertem :D

Inkább levettem egy gazdátlan autóról mint hogy mással csesszek ki :)

2015. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%-os gratulálok, és látom még büszke is vagy rá! Ahelyett hogy veszel egy akár bontottat, vagy egy univerzális 1000Ft-osat, inkább mástól lopsz. Az eszem megáll, milyen emberek vannak!
2015. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TheCruve ***** válasza:

Figyelj csak!

A használt autó kereskedők pont azok akik lehúzzák az olyan embereket mint mi! Akik nem tudnak új autót venni, muszáj használtat. Rátukmálják az emberre a szart, és röhögnek a markukban! Tudom én hogy megy ez... Ennyit megérdemelnek...

2015. dec. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!