Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakit ismerősnek jelöltem a...

Valakit ismerősnek jelöltem a Facebookon?

Figyelt kérdés
Egy pár napja valakit ismerősnek jelöltem a Facebookon,de nem fogadta el.Ha esetleg meggondolja magát,ö tud engem jelölni,vagy ez oda-vissza érvényes?Ismerősnek nem fogadott el,de üzenetet tudnék neki írni.Azt miért nem tiltotta le ő, vagy miért nem tiltja le a rendszer?
2017. ápr. 20. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Alapból nem használunk fészt.


Minden ismerősünkkel más kapcsolatot tartunk.


A fész egy szarság.

2017. ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van!Valahol olvastam,már nem tudom hogy hol,de nem is fontos."A Facebook a világ szemétdombja."Így igaz!?
2017. ápr. 20. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok, és szívből örülök, hogy rájöttél, hogy a fész egy "szemétdomb".
2017. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így igaz a Facebook egy "szemétdomb"!Kapcsolatok,barátságok,házasságok,stb mennek tönkre,szakadnak meg.Minden a számokról szól.Hány ismerősöm,hány barátom,hány like-om van,stb.Ha nem kapok 700 like-ot arra ,hogy tegnap este megnéztem egy film 763.részét már haragszom az egész világra,és törlöm az ismerőseim 31%-át.Egyébként nekem három ismerősöm van.Azt hiszem,hogy hamarosan törölni fogom a F fiókomat.
2017. ápr. 20. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!