Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Avval a problémával fordulok...

Avval a problémával fordulok hozzátok, hogy kiskorom óta visszahúzódó vagyok, mit tegyek hogy ne legyek visszahúzódó?

Figyelt kérdés

Amikor gyakorlaton vagyok, visszahúzódó voltam, de már önmagamat adom, èn úgy èrzem,ès suliba is ilyen vagyok, de szoktam beszèlgetni, ès valamikor önmagamat adom, van egy barátom, ès nem merek beszèlni előtte, szeretnèk, de nem tudom önmagamat adni, csak nèha, meg amikor ő beszèl,ès mèg avval a problèmával álnèk elő, hogy közelebb akarok kerülni hozzá, csak az a baj hogy amikor nincs itt menne, de amikor itt van, teljesen leblokkolok, nincs önbizalmam ez a baj! Pedig szeretnèk változni, mert tudom hogy sikerül, csak attól fèlek hogyha itt lesz, nem fog menni ahogy elterveztem, mert mindig ez volt, ès nem szeretnèm hogy ez legyen! Ès ugyanazt akarja, mint èn. Segítsetek kèrlek! Nagyon nehèz így!

16/L



#Tèmakör
2017. ápr. 21. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Tűzzél ki először kisebb célokat.
2017. ápr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, úgy lesz! :)
2017. ápr. 23. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!