Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Nem baj ha egy lány...

Fiúk! Nem baj ha egy lány visszahúzódó? Mármint nem nagyon szokott beszélni és félénk?

Figyelt kérdés
Csak mert én ilyen vagyok és nem tudom ,hogy ez jó e vagy változtassak magamon és próbálkozzak sokkal nyitottabb vagy nem is hanem merészebb talán lenni.

2015. nov. 15. 13:51
 1/4 RigBy válasza:
Szerintem igyekez barátokat szerezni talán 1 fiút is magadnak.(De nem gond ha visszahúzódó vagy feltéve hogy jó a segged xD)
2015. nov. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem. De ha ellöksz mindenkit és elbújsz, úgy nehéz ismerkedni.

Úgy esetleg a tested lehet a fő cél.

2015. nov. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is szerezz barátokat... először csak kicsit próbálj nyitottabb lenni, és nézz körül, vannak-e érdekesebb fiúk a környéken.

Ha igen, akkor legyél velük többet és mosolyogj.

Aztán majd alakulnak a dolgok.

Ha meg nem, vagy túl lassan, akkor lökj rajtuk te is egyet.

2015. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jaja, megváltozhatsz, de sosem fogod a bőrödben jól érezni magad. Én is visszahúzódó típus vagyok, és mindig azzal csesztetnek, hogy milyen csendes vagyok, vagy, hogy mondjak már valamit. Persze el tudok viccelődni, beszélgetni, de nem igazán szeretek középpontban lenni, illetve nem is érzem magam jól, ha mindenki rám figyel. Szóval ja, változtathatsz a viselkedéseden, de az igazi éned mindig ott lesz ;)
2015. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!