Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene? (piás kérdése...

Valaki segítene? (piás kérdések, kocsma és hasonlók)

Figyelt kérdés
Még sose ittam, és szeretném tudni hogy mégis mennyit kéne innom, hogy jól érezzem magam, illetve mennyit érdemes elkölteni ivászatra?? Persze gondolom a piaminőségétől is függ, de úgy átlagosan mennyi lehet?
2017. ápr. 21. 14:51
 1/10 A kérdező kommentje:
18 vagyok, csakhát még nem volt tapasztalatom..
2017. ápr. 21. 14:52
 2/10 asdfghjkl5 válasza:
attol fugg hogy mennyire birod az italt
2017. ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha soha egy cseppet sem ittál, akkor 2 sör hogy jól érezd magad, 4 sör hogy berúgj, és hat hogy rosszul legyél.
2017. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és az úgy mennyi? Mennyit vigyek?
2017. ápr. 21. 15:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy mennyi pénz legyen Nálad, attól függ, mennyien mentek szórakozni. A társaidat illik meghívni, így számolj, de min.3-4 ezer legyen kéznél.
2017. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ mi a terv. Úgy tűnik menni akarsz valahova, az többe kerül és nagyobb a kockázat. A sör ilyen helyeken jó ötlet, de legjobb az ilyesmit otthon kezdeni. Az sem árt ha valaki más is van ott, aki nem hagy megfulladni a saját hányásodban, ha úgy alakulna. Veszel valami bort, ami üvegben van olyan 2ezer Ft körül, annyi pont elég két embernek. Szerintem sörre is elég ennyi, de igen, ha valahova mész 3-4 ezer tuti kell. Nem kevered semmivel, nem sietsz vele, nagy baj nem lehet belőle. Hacsak nem vagy cukorbeteg, vagy szőlőérzékeny, nem szedsz gyógyszereket, nem ettél tintagombát. Én is 18 vagyok... Csak ne kezdj töménnyel éjszaka a parkban jó?
2017. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3000 ezer elég, ha nem mész puccosabb helyre.
2017. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocsi, akarom mondani 3 ezer.
2017. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azt hittem puccos hely, iszonyat jól nézett ki a hely és nem is volt belépő a pia jó volt nincs viszonyítási alapom, de nem volt elviselhetetlen, nos igen ismerősök, szerencsére voltak mivel az este folyamán a kórházba kerültem annyit ittam elsőre... Azt hittem hogy az alkoholt akaraterővel visszalehet tartani, de nem nem lehet a részegség az jön, soha nem fogok többet ennyit inni.
2017. ápr. 22. 12:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Zacherral találkoztál? Legalább sikerült a beavatú buli- mennyi volt, 5 sör, 3 vodka?


Az akaraterő az alkoholizmussal egyenes arányban fejlődik, a 2 üveg vodka után még hazavezetek- hez kell 5 év kemény munka és egy nagy rakat hülyeség :Ö)


de nem is baj, így megmarad neked valami különlegesnek. van, aki nem tud annyi inni hogy berúgjon, mert vagy nincs kivel, vagy elfogy a pénz, vagy nincs annyi pia.

2017. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!