Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valakit lefokoznak elvileg...

Ha valakit lefokoznak elvileg a béret nem vehetik vissza nem?

Figyelt kérdés
En legalábbis ilyenre emlékszem,hogy a bérezés marad ugyanaz,vagy rosszul tudom?

2017. ápr. 22. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az alacsonyabb pozíció kevesebb bérrel jár, dehogynem. Szerződésben rögzítik, hogy mennyi a fizu abban a pozícióban. Ha állami állás, akkor sanszos, hogy bértábla van, ha lentebbi kategóriába kerülsz, a bérezésed is alacsonyabb lesz.
2017. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a válaszod!nálunk volt egy Müszakvezetö akiből egyik napról a másikra operator lett majd kb par hónap utan meos...de az oraberet nem vettek vissza.az összes meos nak 974 ft os orabere van,neki viszont 1100 ft os..csak ezért érdeklődőm!
2017. ápr. 22. 10:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem ez az általános, de ha a vezetők úgy döntöttek, írhatnak olyan szerződést, hogy emelt órabérért alacsonyabb beosztás... gyanítom, az illető csókosa volt valakinek :)


Első voltam.

2017. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jha hat igen nagy egy talpnyaló szval...enis erre gondoltam h csak ezer nem vettek vissza a beret...hetvegenket a nagyfőnökkel jar vacsorázni ilyesmi...
2017. ápr. 22. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű, hogy azért tették magasabb pozícióba, hogy indokolt legyen a magasabb órabér, le legyen papírozva, aztán visszarakták alacsonyabb beosztásba, hogy ne is kelljen sokat dolgoznia, de a bérét meghagyták. Szép trükk.
2017. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eleg undorító gy cég de szerintem nem csak nálunk megy ez igy...hanem máshol sot szinte mindenhol vannak ilyenek
2017. ápr. 22. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!