Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldön élők! Miután kiköltö...

Külföldön élők! Miután kiköltöztetek más országba, mennyi idő után mondtátok magatokat az adott ország lakosának?

Figyelt kérdés
Teszem fel Pl.: Én az Egyesült Államokban élek négy hónapja, de én már Amerikainak mondom magam.. Vagy ezt sosem lehet elmondani magunkról? Mindig is magyarok maradunk legbelül?
2017. ápr. 23. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy magyar maradok.

Négy hónap után amerikai? Röhej.

2017. ápr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan majomkodás. Az unokatestvéreim 25 éve élnek Kanadában, és a mai napig magyarnak mondják magukat. Kanadai állampolgárok, de magyar származásúak.

4 hónap után semmilyen szempontból nem vagy amerikai, max érzelmileg, ha problémád van a magyarsággal.

Szerintem aki az identitásából nem akarja kitörölni a származását, az nem tagadja le élete végéig.

2017. ápr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én soha nem voltam képes magamról azt mondani,hogy Svájci vagyok. Pedig már 3éve kint vagyok titkárként. :) Szeretem M.o. úgy ahogy van, a hibáival együtt. Hidd el, soha nem fogod magadénak érezni a másik országot.
2017. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én három évet éltem németórszágban. A végén se éreztem magam németnek.....
2017. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Félreértettetek...... Én nem élek az USA-ban, csak példa ként hoztam fel :D


Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz! :)

2017. ápr. 23. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. 12 év Anglia, még mindig nem mondom magam angolnak (nem is fogom).
2017. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!