Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cort Cr50 vagy Cort X1?

Gergő100 kérdése:

Cort Cr50 vagy Cort X1?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Első elektromos gitáromat szeretném megvenni. Már 2 éve gitározom akusztikus gitáron. Itthon szeretnék csak gyakorolni és majd ha úgy határozom el magam, veszek egy jobbat, de akkor már több tapasztalatom lesz. Tudom, hogy nem világszinvonalú egyik sem, de a kettő közül melyik a legjobb?

Válaszokat előre köszönöm!!



2017. ápr. 23. 10:18
 1/4 Mojjo ***** válasza:

Leginkább még egy kis gyűjtögetés, majd egy értelmes használt gitár vétele. Újonnan, ennyiért nem látom, hogy értelme lenne elektromos gitárt venni, szerintem kidobott pénz - annak meg azért csak-csak sok.


De ha mindenképp választani akarsz, akkor CR50. Bár a Cortok elég jók, az X széria nem sikerült jól, azt kerülném. Na meg tremolós gitárt ilyen árkategóriában semmikép nem ajánlanék.

2017. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltaképpen Les Paul formáért nagyon megörülök, ezért a cr50-hez áll közelebb a szívem. Sok jót hallottam ismerőseimtől az x1-ről, de rosszakat is. Cr50-ről pedig semmit. Ugyanabban az árban vannak újonnan, ezért vacilálok. Mindenképp újonnan akarok venni. Első gitárként megakarom ismerni a gitárt. Tapasztalatot akarok szerezni, hogy a későbbiekben megtudjam külömböztetni a jót a rossztól. Első gitárnak nem is akartam olyan 80k-s gitárt.
2017. ápr. 23. 10:59
 3/4 Waff ***** válasza:
CR-50, ha mindenképp választani kell. Csodákat valóban ne várj...
2017. ápr. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem is akarom vele megváltani vele a világot, tudom nem is fogom, csak egy első kezdeti gitárnak szánom :)

Köszi a válaszokat :)

2017. ápr. 24. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!