Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mással is volt már ilyen,...

Mással is volt már ilyen, hogy ráunt a vezetésre?

Figyelt kérdés
Most vezettem le a 20-ik órámat autóval,és valahogy ráuntam az egészre. Oktatóm szerint is egész ügyesen kezelem az autót,és a forgalomban sincsenek gondok. De valahogy még is úgy érzem,hogy unalmas az egész. :/ Pedig tökre vártam,hogy végre vezethessek. Erre most még az is a nehezemre esik,hogy elmenjek vezetni.
2017. ápr. 24. 15:59
 1/1 2*Sü ***** válasza:

Én eleve nem voltam annyira lelkes, hogy, hű, végre nyomhatom a gázpedált. Persze szerettem volna vezetni – de tényleg –, viszont nem „rajongtam” a vezetésért. Miután megtanultam vezetni, nem vezettem rosszul. Néha jól jött, hogy tudok vezetni. De különösebben nem élveztem soha.


Nota bene vagy 15 éve nem ültem a volán mögött. Nem volt rá szükségem, a munkahelyen gyalog 10 percre van, bolt van a közelben, a tömegközlekedéssel nincs gondom, és legalább tudok olvasni, nézelődni közben. Ha más városba kell menni, a vonat is megteszi, közben tudok akár aludni is, vagy meginni egy sört, ha úgy tartja kedvem. Városon belül, ha nagyon kell, hívok taxit. Még mindig jóval olcsóbb egyébként hetente akár kétszer taxiba ülni, mint fenntartani egy saját autót, ráadásul 3 sör után is beülhetsz a taxiba. (Lásd: az autó ára, benzinköltség, adó, biztosítás, műszaki, szervizköltségek, parkolási díjak, stb…)

2017. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!