Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kakiltál már mások (pl....

Kakiltál már mások (pl. barátnő, családtag) előtt? Esetleg mással egyszerre? (kort és nemet is kérek szépen)

Figyelt kérdés
2017. márc. 12. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Persze, mi a munkahelyen szimultán szoktunk kakilni.
2017. márc. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én, nagyjából akkor, mikor a pelenkáról próbáltak a wc-re szoktatni. De szerintem ez nem egyedi eset. :D
2017. márc. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 11-12 éves lehettem amikor más társaságába végeztem a dolgom..

Azóta alap hogy a fürdőn/wc-n van zár.

17

2017. márc. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Valaki mindig kakil utánam, sosem teszem tönkre a WC-t. Abban is biztos vagyok, hogy más is kakil ugyanakkor, amikor én, sőt valószinűleg többezren lehetnek.

Paleolit, nein.

2017. márc. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szinkron szar*s a sport neve, és igen sok fiatal, általában középiskolás űzi!
2017. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, engem borzasztóan zavarna. Az is ha tőlem jönnének ki félreérthetetlen hangok és az is ha a másikat hallom, hogy éppen mit csinál.

Pl ha több fülkés wc van és az egyiken éppen tojni készülve ülök és hallom, hogy valaki bejön, lehuppan mellém, inkább visszatartom és megvárom, amíg elintézi is kimegy.

2018. ápr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!