Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 22 hetes terhes vagyok es mar...

Mariabekes kérdése:

22 hetes terhes vagyok es mar elkezdttem erezni a baba rugasait olyan 2 vagy 3 hettel ezelott. Az lenne a kerdesem, hogy mikor rendezodik be a baba rugasai mert mikor nem erzem attol felek, hogy valami baj. Koszi az uziket elore is?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 24. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem rúgkapál folyamatosan- Van, amikor nyugodt, nem mozog. Az én kisbabám rendszerint akkor kezdett rugdosni, amikor lefeküdtem pihenni. Akkor ugrált összevissza, volt, amikor éreztem, hogy megfordul bennem. Pedig már hetedik hónapban voltam, jó nagy baba volt. :-) Nincs erre recept. A baba mozgékonyságától, természetétől is függ.

Nem kell megijedni, ha éppen nem rugdos. Figyelni kell, de nem görcsösen.

Majd később, amikor már nyolcadik-kilencedik hónapos lesz, s ráül a hólyagodra, vagy akkorát rúg bele, hogy be is csurogsz, akkor tudni fogod, hogy merre jár. Most még nem mindig érzékeled a mozgását.

2017. ápr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha sokat jársz-kelsz napközben, esélyes, hogy elringatod. De jól mondják, a baba egyénisége is sokat számít. Az enyémnek az apja is többet alszik, mint 8 óra... :D Ebéd után szokták javasolni, hogy meg lehet figyelni, illetve lefekvés után.

Kedvencem: Oldalt alszom (még). Felkelek, kimegyek a fürdőbe, megnézem a hasamat. Annyira látszik, hogy még mindig féloldalt van (talán alszik) az én kis mazsolám... :) 21 hkm

2017. ápr. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!