Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt hogy fejezzem...

Szerintetek ezt hogy fejezzem be? Valaki segítene egy vers szerűségről lenne szó (? )

Figyelt kérdés

Az a nagy harci helyzet , hogy elég sokszor kapok kritikákat egyes emberektől , hogy mink írogatok rap szövegeket meg milyen durva szavakkal fejezem ki magam és hogy a lényegre térjek el kezdtem erről ismét írni egy verset / rapszöveget és , hogy ebből kifolyólag , hogy az emberek mindig a másikkal törődnek magukkal nincsenek is elfoglalva , hogy milyen tulajdonsággal vagy milyen szóval tudnám befezni a következő sorokat ami rímelne is a továbbiakban írom is amit elkezdtem :


" A legtöbb ember a másikkal foglalkozik , hogy szálkát találjon bennük ,

Majd ettől azt hiszik , hogy megkönnyebül a lelkük . "


És hogy a továbbiakban erre a tartalomra térve milyen tulajdonságokkal lehetne folytatni vagy egy kis "bölcsességgel " ami rímelne is rá .

Én mondjuk ilyesmire is gondoltam :

" Az ilyenek azok akik nem képesek elfogadni másokat és önmagukat ..... "

Na amibe egy kis igazság és bölcsesség is lenne ami utalna az olyan emberekre aki a másikkal van elfoglalva előre is köszönöm a segítségeteket.



2017. ápr. 25. 20:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!