Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik az a rész a Fairy tail...

Melyik az a rész a Fairy tail c. animéből amelyikben, Gajeel Levi-channak énekel, hogy hogyan mentette meg őt?

Figyelt kérdés

Spoiler

Azt a részt keresem amikor a Levi-chan úgy mentette meg a Gajeelt hogy lélegeztette őt, és ezután a Gajeel kitalált egy dalt Levi-channak. :)



2017. ápr. 29. 20:31
 1/3 anonim válasza:

Megkérdeztem a barátnõmet


"Nem tudom, azt tudom hogy a Tartarosz történetszálkor volt, 150 és a 265. rész között."


"Amúgy csak mondom, hogy Gajeel nem tud énekelni csak rikácsolni szóval ha írt is róla dalt, (amire nem emlékszem mert nem nagyon szeretem se Levit se Gajeelt) akkor se tudta volna normálisan elénekelni. 😂😂😂😂"


Szóval én nem láttam csak a barátnõm de remélem segített.

2017. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, azért segítettél köszi. :)
2017. máj. 7. 15:04
 3/3 anonim válasza:
Kicsit későn írok, de a végén van a történetnek, amikor Igneel megjelenik az után valamikor, és a fairy tail zero előtt.
2018. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!