Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki esélyes megnyerni az...

Ki esélyes megnyerni az Euróvíziót?

Figyelt kérdés

Én nekem is vannak kedvenceim de kíváncsi lennék tőletek hogy kit tartanátok esélyesnek ahhoz hogy megnyerje az euróvíziót?


És olyan választ kérnék ahol felsoroltok úgy 5-6 esélyest hogy ti mit gondoltok az első legesélyesebb ?legyen az 1?


s így soroljátok 1 2 3 4 5 6 ?



2017. ápr. 30. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

1.Olaszország (biztosan az olaszok fognak nyerni, ez borítékolható)

2.Svédország

3.Belgium

4.Bulgária


Ők a legesélyesebbek szerintem, Pápai Joci a 14. hely körül végez majd a döntőben.Akik szerintem még benne lesznek a top10ben az Görögország,Románia,Portugália,Fehéroroszország,Örményország.Pápai Jocit szeretni fogják Kijevben de nem annyira sajnos hogy benne legyen a top10-ben, de a 14. körüli helyezés sem rossz.

2017. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Idén még jobban átszövi majd a politika a versenyt mert Ukrajnában lesz, úgyhogy senki se csalódjon Jociban mert kevesebb pontot fog kapni mint amennyit megérdemel (úgyhogy ne vegyétek komolyan a versenyt) Azt persze említenem sem kell, hogy az összes szovjet utódállam benne lesz a döntőben) :)
2017. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Azt még hozzátenném, fogadni mernék sajnos például Ausztrália jobb helyezést fog elérni mint mi, pedig ez a dalunk (valljuk be, ha tetszik ha nem, nagyon különleges, a világban vagy akár Magyarországon még csak hasonló jellegű dal sincs) kevesebb pontot fog kapni mint az ausztrál dal, pedig az csak egy egyszerű 5000. popdal amihez hasonló rengeteg van a világban.
2017. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neked kik a kedvenceid kérdező?
2017. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nálam a sorrend:

1.Ciprus

2.Lettország

3.Moldova

4.San Marino

5.Macedónia

6.Litvánia

7.Fehéroroszország

8.Spanyolország


Nos nekem ez a sorrendem a többi nem a FAVORITOM de ezeken kívül is vannak jók de szerintem elsőtől legjobb-nyolcadikig ez a sorrendem.


Az én véleményemmel kapcsolatban is lehet írni ha valakinek van hozzáfűzni valója az én véleményemhez


És meg a Magyarnak is drukkolok tétlenül ő is ott van a top 10-ben és lennének is még ha nem magyar lennék

2017. máj. 2. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Belgiumra szavazok. Top10ben szerintem benne lesz Franciaország, Svédország, Olaszország, Ausztrália, Szerbia, Finnország, Svájc, Azerbajdzsán és szeintem Magyarország is.
2017. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Első válaszolónak igaza van. Biztos, hogy Olaszország nyeri meg idén az Eurovíziót. Én személy szerint Svédországnak szurkolok, nagyon örülnék ha ők nyernének.Imádom a dalukat illetve ők aztán tudják, hogy kell érdekes, vicces, izgalmas és felejthetetlen Eurovíziót rendezni. Az idei első elődöntő nagyon gyenge volt a tavalyihoz képest. Még a hangulat se volt meg. Kérem vissza Petrát és Mans-t! Ők aztán megadták a módját.

1. Svédország

2. Franciaország

3. Ciprus

4. Svájc

5. Belgium

6. Olaszország

2017. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!