Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kínos puki történetek?

Kínos puki történetek?

Figyelt kérdés

Írjatok kínos történeteket, amikor elszellentettétek magatokat a rossz időben és/vagy helyen.

Egyszer matekórán nagyon kellett, gondoltam, hogy kiengedem szépen halkan. Természetesen amikor erre sor került, a tanár éppen szünetet tartott véget nem érő monológjában, és a tervem sem sikerült, ugyanis a gáz recsegősen-ropogósan hagyta el alsó fertályomat. Magyarul fingottam egy óriásit. Még most is előttem van az osztálytársak kezdeti felismerése, majd a kitörő röhögés :)

Ti is írjatok ilyeneket légszi?


2010. máj. 15. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Én nem szoktam pukizni, mert lány vagyok.
2010. máj. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
egyszer a suliban kellet finganom ezért gondoltam hogy ledobom a ceruzámat és amikor felveszem fingok egyet..amikor guggoltam kieresztettem és akkorát durrant hogy beleremegett az osztályterem:S
2010. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó te milyen hülye vagy már xD

Ceruzaledobás elnyomja a hangját szerinted?:D:D


Amúgy énis úgy vagyok mint az elsö válaszoló.

2010. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

én nem szoktam pukizni...én fingok xD.

Ha érzem, hogy kell fingjak, körülnézek. Megvárom, hogy a legnagyobb csend legyen, oszt aggyál neki fingás...eresztem ezerrel. Nagyon jól esik, de amikor a többiek eszeveszetten rohannak, na az valami felemelő érzés. Mindig elmorzsolok egy férfias könnycseppet büszkeségemben.


Hülye kérdés->hülye válasz

2010. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

A csajom egyszer eldöntötte h orállal ébreszt hát az jó volt csak úgy kora reggel rám jött a cifra meg a finghatnék... szar dolog visszatartani, miközben szopnak, azt meg nem mondhatod h "bocs, hadd szarjak egyet, és folytatjuk" Meg az orra alá se finghatsz.

Sz@r volt :( Ez az a tipikus eset amikor az álom rémálommá válik :(

2010. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Attol h lány vagy attól pukizol te bunkó-.-"
2010. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Há ja!!!


Haspuffadás? Fingjon egyet!!!

2010. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
tesi órán kiütőztünk és akit kiütöttek,annak ugye le kellett ülni a padra. erre engem kiütöttek,és éreztem hogy fáj a hasam. de gondoltam,biztos csak azért mert egész nap nem ettem semmit. erre ahogy ilyen gyönyörű balettugrással átugrottam a padot,fingottam egy olyan recsegőset hogy az egész tornaterem belezengett.ráadásul visszhangos volt az egész .. a legcikibb ebben az hogy csaj vok.
2011. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
88%

Én egyszer színházban voltam, még általánoa alsóban és úrilyányok ültek mellettünk.Nem is tudom hogy mit néztünk,de zenés volt és rámjött,gondoltan kieresztem...hát nem elhallgatott a zene???Még tán a szinpadon i lehetett hallani



Másik mesém egy matekon játszódik,ahol a tanár kiadta a feladatot és utána csinálta a dolgaát.egész 8/7.ban/ben akkor volt csend matekórán...megtörtem egy recsegős finggal,de teluesen véletlen volt.de mint egy m4es:D...



Bocsánat a hibákért , de androidról vagyok.


Az elsőnek pedig üzenem,hogy a fingás nem nem kérdése.Ha nem fingassz akkor hol ereszted ki a bélgásr?a füleden?

2013. aug. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
86%
nekem 2 cikis fingásom volt az elmúlt 1 évben a többi napon sunyi laposra sikerült vagy nem hallotta senki na akkor mondom apám irodájában voltam mert mentünk vidékre de fingási rohamom volt de 5 percenként nem volt kedvem kimenni bejönni erre sunyiba akartam tolni de nagyon hangosra sikeredett hogy az iroda összes dolgozója rám nézett még ha ez nem elég égő de még a szagok is jöttek az összes ablak körülöttem nyitva lett hirtelen én nagyot röhögtem de kimentem szégyenemben a másik sztori mivel rendezvényszervező vagyok ezért egy koncert szervezésénél ott álltam a mikrofon előtt olyan segg magasságában volt de nem tudtam hogy be van kapcsolva lehet direkt kapcsolták be lehet h véletlen nem tudom és nem is érdekel gondoltam mivel próbált a zenekar ezért elengedem de a zenekar hirtelen megállt tehát a fingás nagyon hangosra sikeredett az összes hangfalon szólt tudták hogy én vagyok mert ott álltam a mikrofon előtt hú de nagyon égő volt
2015. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!