Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri tanárnak lenni? +Ezt...

Megéri tanárnak lenni? +Ezt meg valósíthatnám?

Figyelt kérdés

Tanár szeretnék lenni.Pontosabban angol tanárnő.Meg osztályfőnök esetleg.Nem tudom mennyire lehetne ebből megélni.

Persze családot is akarok.(Tudom hogy amit most fogok leírni az több mindentől függ majd meg változhat a hozzáállásom.)

Szóval szeretnék családot.Gyerekeket,férjet.Úgy gondoltam 3 gyereket szeretnék.

Szóval igazából az lenne a kérdésem hogy ezt mennyire lehetne megvalósítani?Tudom hogy a férjemnek is lenne munkája (ha lesz persze)meg egyáltalán lesz e férjem.

Szóval a tanári fizetésből meg lehet élni?Vagy mit tegyek?(Még csak általános iskola felső tagozatába járok úgy hogy 7.-ben nem tudom mennyire kéne azt tudom 14 évesen)


Bocsánat a hibákért és a rossz fogalmazó képességemért.



2017. máj. 1. 15:21
 1/4 anonim válasza:
52%

Szerintem itt Magyarországon ne menj tanárnak. Nem túl kifizetõdõ.

(ha csak esetleg nem a Waldorfba (Bocs ha hibásan írtam) vagy magántanárnak)

2017. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdő fizetés 135..netto. Angol tudással jobban fizetendő helyet is találsz.
2017. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi.És ha még tanulnék nyelveket és fordítanék?
2017. máj. 3. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Idegenyelvvel jól el lehet helyezkedni, akár magán nyelvtanárnak, ők azért nem keresnek keveset. Lehetsz tolmács vagy fordító, pl japán vagy orosz nyelvtudással biztos nem maradhatsz munka nélkül. Persze az angol fontos és azzal lehet jól elhelyezkedni, de ha nyelveket választasz legalább egy hasznosabbat/népszerűbbet még tanulj mellé.
2017. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!